HAKKIMIZDA


İnsan Sağlığı Herşeyden Önce Gelir!

Solid Medikal 2007 yılında kurulan LifeMed şirketler topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. TGünümüzde Solid Medikal'in ana iş kollarını Girişimsel Radyoloji ve Nöroradyoloji oluşturmaktadır. Solid Medikal ilk ticari faaliyetlerini radyoloji alanı ile başladı, zaman içerisinde değişen pazar dinamikleri girişimsel prosedürleri firmanın ana iş kolu haline getirdi.
Solid Medikal referans hastaneler ile aktif ve direk çalışmanın yanısıra saygın bayi ağı ile de Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Felsefemiz:  '' insan sağlığı herşeyden önce gelir''

 

Firmamızın  kuruluşu ve varoluşunu her geceç gün artan bir başarı ile devam ettirmesi; taviz vermeden yaşatmayı sürdürdüğümüz ''insan hayatı herşeyden önce gelir'' felsefesinden kaynaklanmaktadır. Solid Medikal,en yüksek teknoloji standartlarına sahip ürün  portföyü ile kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışını bir araya getirerek alanında akla gelen ilk firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

 

Firma ve çalışanlarımızın temel amacı; benzeri görülmemiş müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu amaç doğrultusunda Solid Medikal ekibi faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 Solid Medikal dünyada meydana gelen gelişmeleri çok yakından takip ederek, uzmanlaştığı alandaki taleplere anında cevap verebilmek için çalışmalarını üstün bir gayretle sürdürmektedir.