ÜRÜNLER


Girişimsel Radyoloji

Girişimsel Radyoloji, klasik cerrahi yöntemler yerine hastalıkların teşhisinde ve tedavisinde minimal invaziv bir yaklaşımla görüntüleme sistemleri ile tıbbi cihazlardan oluşan özel bir alandır. Girişimsel Radyoloji branşının uyguladığı yöntemler, hastanın hastanede kalma süresi kısaltır, enfeksiyon riskini düşürür ve hızlı iyileşme sağlar.

İntrakraniyal anevrizmaların tedavisi

 

İntrakraniyal anevrizma terimi arter kan damarlarındaki tıkanıklığı yada zayıflığı ifade eden bir terimdir.Damar duvarlarındaki bu zayıflık, kan damarlarının dışa kanamasının, deforme olmasının habercisidir ki bu arterler beyine kan gitmesini sağlamaktadır.

 

En yüksek teknoloji standartlarını sahip alanında lider ürünleri portföyümüze katarak pazara sunmaktayız ve bu sayede firma gelişimimizi her geçen gün arttırmaktayız.

 

 En yüksek kalite standartlarına sahip minimal invaziv ürünleri pazara sunarak, en hızlı ve güvenilir servis anlayışı ile Türk Sağlık Sektörü'ne himet etmekteyiz. Özellikle girişimsel tedavi yöntemleri üzerine çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ve bu sayede hastaların daha az travmaya maruz kalmasını hedeflemekteyiz.